فکس

قیمت فکس پاناسونیک

قیمت فکس پاناسونیک

دستگاه فکس یا دورنگار برای ارسال و یا دریافت مدارک یا عکس یا به طور کلی دیتا مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قابلیت این را دارد که تصویر مدارک فرستاده شده از دستگاه های فکسِ دیگر را هم به چاپ برساند. به مدارکی که ارسال می شوند فکس می گویند.تصویر مدرک ارسال شده به این صورت بین دو دستگاه جا به جا می شود که دستگاه فرستنده مدرک نقاط تاریک و سیاه تصویر را به سیگنال ترجمه می کند . این سیگنال به وسیله شبکه تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش دوباره ترجمه می کند. بعضی از دستگاه های فکس یک گوشیِ تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد.

قیمت فکس پاناسونیک

دستگاه فکس پاناسونیک با بهترین کیفیت ارائه دهنده بهترین دستگاه ارسال و دریافت دیتا انواع مختلفی دارد.انواع مختلفی از دستگاه های فکس وجود دارد که قیمت ها متنوع و همچنین ساز و کار مختلفی با هم دارند و شما قبل از خرید باید بر اساس نیاز شرکت یا کسب و کارتان یکی از انواع فکس را انتخاب کنید .

انواع فکس :

1-فکس حرارتی پاناسونیک

2-فکس کاربنی پاناسونیک

3-فکس لیزری پاناسونیک

از نظر قیمت فکس های حرارتی ارزان ترین فکس است ولی اشکالی که در این نوع از فکس ها وجود دارد این است که برای چاپ فکس فرستاده شده از برگه های مخصوصی استفاده می شود که کاغذ حساس به گرما نام دارد و بعد از چاپ مدرک پس از مدتی تصویر محو می شود. همچنین کیفیت تصاویر یا مدارک چاپ شده به جنس کاغذ حساس به گرما بستگی دارد .

معرفی یکی از انواع مدل فکس حرارتی :

 

فکس حرارتي پاناسونيک مدل KX-FT981

این دستگاه فکس حرارتی با طراحی ساده اما زیبای خوب هم قابلیت فکس و هم قابلیت تلفن را دارد . قابلیت کالر آی دی را دارد و می توان شماره تماس گیرنده را روی صفحه ال سی دی مشاهده کرد. این دستگاه دارای حافظه دفترچه تلفن است که می توان شماره 100 نفر را در آن ذخیره کرد و در صورت نیاز استفاده کرد. قیمت این فکس حدود 380 تومان است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *