سانترال

نحوه کارکرن با تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 چگونه است؟

7730

نحوه کارکرن با تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 چگونه است؟تلفن 7730

“تلفن سانترال پاناسونیک”

این روزها فناوری  مخابرات در حال تغییر و تحول است و شاهد هستیم که محیط های اداری نیز در حال پیشرفت وضع موجود و تغییر دادن سیستم های خود هستند تا کارایی و قابلیت بیشتری را داشته باشند . تلفن سانترال پاناسونیک با طراحی شیک ، کاربری آسان و کاربرد بالا قادر به پاسخگویی نیازهای شما می باشند .گوشی تلفن سانترال پاناسونیک ، تلفن های  مد روز هستند که نیاز دفاتر شما را فراهم آورند .سیستم های تلفن سانترال پاناسونیک به گونه ای طراحی شده اند که بتوانند حداکثر بهره را از این تغییرات حاصل کرده و با ارائه محصولات مدرن و بسیار جدید نیاز  مشتریان را برآورده نمایند .این سیستم های تلفن سانترال قابلیت تنظیم برقراری ارتباط با داخلی ها توسط کلید های قابل برنامه ریزی و هم چنین تماس سریع بدون نیاز به شماره گیری را  دارند.

تلفن سانترال پاناسونیک با طراحی شیک ، کاربری آسان و کاربرد بالا قادر به پاسخگویی نیازهای شما می باشند . تلفن «KX-T7730X» ساخت شرکت محبوب «Panasonic» تلفنی سانترال است که در ابعاد 183 × 218 × 107 میلی‌متر و با وزن 0.8 کیلوگرم عرضه می‌شود که دارای صفحه‌نمایشی با قابلیت نمایش حروف و اعداد است که می‌تواند 16 رقم را نمایش دهد.

ازقابلیت های آن بایدگفت: امکان «Hands-free» در تلفن تعبیه شده است و صدای زنگ تلفن در سه سطح خاموش، کم و بلند قابل تنظیم است. با استفاده از «Navigator Key» می‌توانید به تنظیم بلندی صدای بلندگوی دیجیتال، بلندی صدای گوشی، و کنتراست صفحه نمایش بپردازید. به هنگام زنگ خوردن تلفن چراغی تعبیه شده که روشن می‌شود و قابلیت‌های تماس مجدد «Redial»، «Flash»، «Hold»، «Auto Answer»، و «Mute» هم در تلفن وجود دارند.

نحوه کارکرن با تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 چگونه است؟

درادامه قصد داریم  شما را با نحوه کارکرن با تلفن سانترال پاناسونیک مدل KX-T7730 آشنا کنیم.

گوشی را برداشته و با بوق داخلی شماره گیری نمایید

کد 711 را گرفته شماره داخلی مورد نظر را شماره گیری نمایید و کلید # را بزنید

به صورت #711110 در این حالت کل تماس های داخلی سانترال پاناسونیک شما به جای دیگری وصل میشود.

یا اینکه با گرفتن کد #712110 تلفن سانترال خود را در صورت پاسخگو نبودن اپراتور سانترال یا اشغال بودن آن به داخلی 110 فوروارد کنید.

فعال کردن CallWaiting برای تماس‌های شهری #7310

غیر فعال کردن CallWaiting برای تماس‌های شهری #7311

غیر فعال کردن دایورت برای تلفن سانترال پاناسونیک 7100

ریست کردن تلفن سانترال 7730 کد 790 را با بوق داخلی شماره گیری نمایید.

همچنین شما میتوانید تماس های ورودی سانترال را اگر تلفن دیگری در حال زنگ خوردن بود را شکار کنید که همان Call Pickup نام دارد شما در صورتی که با تلفن سانترال پاناسونیک در یک گروه باشید کد 40 را شماره گیری نمایید و بعد از شنیدن صدای بوق کوتاه تماس ورودی که در سانترال پاناسونیک می باشد را میتوانید بگیرید و اگر با خطا مواجه شود این را بدانید که با کاربر دیگر که تلفنش زنگ میخورد در یک گروه نیستید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *