سانترال

کارت خطوط شهری

تلفن سانترال

کارت خطوط شهری

 

کارت خطوط شهری

پاناسونیک در سیستم های سانترال خود با در نظر گرفتن کلیه خطوط شهری و ویژگی های هر کدام کارت هایی را طراحی و تولید کرده است که برای شرکتهای مخابراتی با شرایط گوناگون مناسب است. کارت خطوط شهری
E1، T1، PRI، E&M و آنالوگ کارت هایی هستند که توسط این کمپانی برای مکان های مختلفی طراحی شده است که کارایی سانترال را افزایش می دهد.

کارت خطوط شهری آنالوگ

پایه و اساس شرکت های مخابراتی خطوط آنالوگ است که در اکثر شرکت ها از این خطوط استفاده می شود. پاناسونیک با تولید کارت های خاصی تعریف خطوط شهری را برای سانترال امکان پذیر می کند. این کارت ها متناسب با نوع و مدل سانترال در پورت های مختلفی طراحی شده است. در سانترال کم ظرفیت کارت هایی با قابلیت ۳ و ۲ خط شهری در نظر گرفته شده است و در سانترال پر ظرفیت و سانترال تحت شبکه ۴ و ۸ و ۱۶ پورتی تهیه شده است که کاربران می توانند با استفاده از این کارت ها میزان خطوط شهری مورد نظر خود در سانترال تعریف کنند.

کارت خطوط شهری دیجیتال

در واقع منسجم ۳۰ خط شهری است و به ۳۰ کاربر این اجازه را می دهد که در یک لحظه با این خط تماس برقرار کنند و این خط پاسخ گوی آن ها باشد. این خطوط برای پشتیبانی شدن در سانترال نیازمند کارتی هستند که بتواند در دستگاه جای بگیرد و به کاربران سانترال امکان استفاده از این خط را بدهند.
سانترال پر ظرفیت دیجیتال و سانترال پر ظرفیت تحت شبکه این ویژگی را فراهم می کنند که خطوط شهری دیجیتال را پشتیبانی کنند و به کاربران خود این اجازه برنامه ریزی این خطوط را به راحتی امکان پذیر می کنند.

سرویس نمایش مشخصات فرد تماس گیرنده

در ابتدای استفاده از خطوط این امکان فراهم نشده است که بتوان شماره شخص تماس گیرنده را در هنگام دریافت تماس مشاهده کرد. این ضعفی بسیار بزرگ به حساب می آمد و شرکت های پیشتاز در این زمینه تلاش خود را برای رفع این معضل افزایش دادند و توانستند با فعال سازی برنامه هایی خاص بر روی سیستم مخابراتی این سرویس را پیاده سازی کنند.
سرویس نمایش مشخصات فرد تماس گیرنده یا سرویس کالرآیدی باعث شده است شماره افراد در هنگام برقراری تماس مشخص شود و ابتدایی ترین ویژگی این سرویس جلوگیری از ایجاد مزاحمت توسط شماره های ناشناس است.
پاناسونیک سانترال های خود را در حالت پیش فرض بر این مبنا طراحی کرده است که خریدار نیاز این سرویس ندارد و در صورت نیاز می تواند کارت کالرآیدی را تهیه و بر روی کارت خطوط شهری خود نصب کند. این کارت ها متناسب با ویژگی سخت افزاری هر کارت خط شهری طراحی شده است

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *