سانترال

کارت های دستگاه سانترال

کارت های دستگاه سانترال

پاناسونیک در سیستم های سانترال خود با در نظر گرفتن کلیه خطوط شهری و ویژگی های هر کدام کارت هایی را طراحی و تولید کرده است که برای شرکتهای مخابراتی با شرایط گوناگون مناسب است. کارت خطوط شهری E1، T1، PRI، E&M و آنالوگ کارت هایی هستند که توسط این کمپانی برای مکان های مختلفی طراحی شده است که کارایی سانترال را افزایش می دهد.

کارت سانترال KX-TDA6181 :

این کارت ، کارت شهری آنالوگ است که برای خطوط شهری هشت رقمی که مخابرات ارائه می دهد استفاده می شود . دارای 16 پورت است یا به عبارت دیگر توسط این کارت تا 16 خط شهری روی دستگاه سانترال  KX-TDA600 یا KX-TDA620 فعال می شود. برای گذاشتن هر کارت نیاز به یک اسلات یا درگاه خالی در دستگاه سانترال داریم علاوه بر آن دو عدد کارت اختیاری KX-TDA0193 که کارت کالر آی دی برای مشاهده شماره تماس گیرنده است روی این کارت قرار می گیرد.

 

کارت های دستگاه سانترالکارت سانترال KX-TDA6174 بدون کالر آی دی:

این کارت برای فعال کردن داخلی های آنالوگ به کار می رود و دارای 16 پورت است که شما با فعال کردن آن باید از تلفن های سانترال پاناسونیک استفاده کنید . این کارت روی دستگاه های  KX-TDA600 و KX-TDE600 قابل اسفاده است .

کارت سانترال KX-TDA6178 با کالر آی دی

این کارت برای فعال کردن داخلی های آنالوگ به کار می رود و دارای 24 پورت است و روی دستگاه های  KX-TDA600 و KX-TDE600 استفاده میشود و 24 خط داخلی آنالوگ فعال می کند . گوشی های آنالوگ سری KX-TS روی این خطوط ساپورت می شود.

 

کارت CALLERID

کارت سانترال KX-TDA0193

کارت CALLER ID یا کارت شماره انداز کارتی است که برای نمایش شماره تماس گیرنده استفاده می شود که این کارت روی کارت شهری KX-TDA0180 و KX-TDA0181 قرار میگیرد و نیازی به اسلات یا درگاه خالی ندارد . این کارت دارای 8 پورت است یا به عبارت دیگر شماره هشت خط شهری را نمایش می دهد . در صورتی که شما گوشی های دیجیتال در مجموعه داشته باشید و از این کارت روی سانترال خود استفاده کنید به شما امکان می دهد که بتوانید شماره فرد تماس گیرنده را روی Display گوشی خود مشاهده نمائید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *