سانترال

قیمت سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

قیمت سانترال کم ظرفیت پاناسونیک

سانترال پاناسونیک مدل TES824 دارای 3 ورودی و 8 خروجی می باشد که ظرفیت آن نهایتا قابل ارتقا به 8 ورودی و 24 خروجی می باشد. سانترال 3 به 8 پاناسونیک به واسطه قیمت بسیار پایین  و مقرون به صرفه و دوام بالا یکی از محبوب ترین محصولات پاناسونیک و میتوان گفت  پر فروش ترین سیستم تلفنی در ایران می باشد. این دستگاه سانترال راهکار مناسبی برای دفاتر، فروشگاه ها و شرکت های کوچک می باشد که تعداد خطوط زیادی ندارند و به دنبال صرفه جویی در هزینه ها و همچنین کیفیت بالای و قابلیت ارتقا هستند که شامل هزینه چندانی نیست.

این دستگاه از امکانات تلفنی متعارف مانند ترانسفر یا همان انتقال تماس، دایورت، هلد و کنفرانس و غیره پشتیبانی می نماید. امکانات جانبی این سانترال که با اضافه نمودن کارت قابل استفاده می باشند، قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده (کالر آیدی)، منشی تلفنی یا همان تلفن گویا و دربازکن می باشد. این سانترال دارای ورودی صدای موزیک پشت خط می باشد که می توان به آن دستگاه موزیک انتظار یا رادیو و کامپیوتر ار برای پخش صدای دلخواه در زمان انتظار مشتری پخش نمود. همچنین خروجی صدای پیجینگ امکان پخش پیام های مورد نظر را از طریق داخلی های تلفن سانترال روی بلندگو یا دیگر خروجی های صدا فراهم می کند.

ذکر چندین ویژگی های سانترالTES824 

قابلیت پیجینگ

یکی ازبهترین  امکانات سانترال 824 سیستم پیج تلفنی می باشد. با اتصال سیستم صوت مرکزی به فیش خروجی صدا و انجام تنظیمات مربوطه شما می توانید با شماره گیری یک عدد از طریق تلفن صدای خود را روی بلندگوها و محوطه سازمان پخش کنید. امکان فراخوانی پرسنل از تلفن های داخلی ویژگی لذت بخشی برای واحد های انتظامات و حراست سازمان ها می باشد.

صندوق صوتی 

با اضافه نمودن دستگاه پیام گیر تلفنی می توان تماس های ورودی مشتریان را در زمان هایی که قابلیت پاسخ گویی وجود ندارد و یا زمانی که می خواهیم فضایی برای انتقادات و پیشنهادات مشتریان در نظر بگیرم به سمت پیام گیر تلفنی هدایت نماییم و پیام ها یا نظرات کاربران و مشتریان را ضبط نموده و در زمان مقتضی مورد بررسی وتحلیل قرار دهیم.

 

موزیک انتظار

این دستگاه سانترال به صورت Default دارای یک موزیک انتظار درونی می باشد که وقتی کاربران می خواهند فردی را در حالت انتظار یا به اصطلاح (HOLD)قرار دهند، این موزیک برای فرد منتظر پخش خواهد شد. البته روی دستگاه سانترال یک فیش ورودی صدا با عنوان music on hold تعبیه شده که از طریق آن می توان رادیو، کامپیوتر و یا دستگاه موزیک هلد یا هر دستگاهی که خروجی فیش 2.5 میلی متری صدا داشته باشد را به آن متصل نمود و موزیک ها یا پیام های مورد نظر خود را در زمان انتظار برای مشتری پخش نمود.

“درباره مزایای سانترال پاناسونیک”

ایجاد یک شبکه تلفن داخلی

Share کردن خطوط شهری بین داخلی ها

ایجاد کنفرانس بین داخلی ها و خطوط شهری

انتقال ۱ خط بین داخلی ها

Hold  کردن مکالمات

منبع :مجموعه وبسایت های شرکت ایده آل گستر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *