سانترال

انواع سانترال

انواع سانترال پاناسونیک

سانترال دستگاه مرکز تلفنی است که امکانات مناسبی برای مدیریت مناسب خطوط تلفن نسبت به نیاز مجموعه فراهم می کند. مثلا اگر شما سه خط شهری داشته باشید و 7 کارمند می توانید از این دستگاه برای ایجاد داخلی های مربوط به کارمندان استفاده کنید. به نوعی می توان گفت به وسیله دستگاه سانترال خطوط تلفن بین کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

با ایجاد داخلی ها هم هرج و مرج در شرکت ها کمتر می شود و هم تماس گیرندگان به راحتی می توانند با فرد مورد نظر خود تماس برقرار کنند و از گیج شدن آن ها جلوگیری می شود. علاوه بر این با وجود امکان تماس رایگان بین داخلی های مختلف از رفت و آمد های کارمندان به جهت هماهنگی کار ها کاسته می شود و نظم بیشتر در شرکت برقرار می شود. از مهمترین مزایای دستگاه سانترال می توان به پشتیبانی یک اپراتور از چندین خط شهری و یا امکان استفاده از اپراتور گویا اشاره کرد.

انواع سانترال

دستگاه سانترال پاناسونیک از شناخته شده ترین مراکز مخابراتی است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد. سانترال پاناسونیک از کیفیت فوق العاده بالایی برخوردار است و مجهز به پیشرفته ترین امکانات این حوزه است.

دستگاه های سانترال از نظر تعداد خروجی و ورودی ها به دو دسته سانترال پر ظرفیت و کم ظرفیت تقسیم می شوند. علاوه بر این تقسیم بندی های دیگری نیز وجود دارد. مثلا برخی دستگاه های سانترال تحت شبکه هستند و برخی دیگر نیستند. سانترال هایبرید و دیجیتال نیز از انواع دیگر اسن دستگاه ها هستند.

با استفاده از مراکز تلفن سانترال همه چیز در کنترل است و مدیریت تلفن ها به راحتی انجام می شود. از امکان محدود نمودن داخلی ها در شماره گیری تا اعمال محدودیت در تماس های بیرونی با شرکت همه و همه می تواند با برنامه ریزی مختلف دستگاه سانترال انجام گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *